Britrex- nový modelářský server!

Diskuse s výrobci a prodejci
Britrex
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2016, 21:16

Britrex- nový modelářský server!

Příspěvek od Britrex » 25 dub 2016, 21:25

Zdravím vás milé modelářky, drazí modeláři a malá modelářčata!

Těmito několika řádky bychom Vám rádi představili zcela nový projekt ve světě papírového modelářství. Od jiných internetových stránek se náš web s modely liší hlavně velkým množstvím detailů, tudíž se naše modely ještě více blíží realitě. Každý z modelů je pečlivě navrhován a zpracován námi samotnými. Inspirujeme se v nejrůznějších oblastech zájmů, o čemž se také můžete sami přesvědčit.
Nedávno jsme založili webovou stránku britrex.com, na které jsou aktuálně dostupné modely jak z vojenského prostředí (Humvee, Marder 38(t), M113 ACAV, Matilda Mk.2), tak i skládačky inspirované architekturou severních Čech ze hry DayZ. Fanoušci japonské kultury jistě ocení modely laděné do této tradiční východní kultury.
Modely jsou k dispozici v elektronické podobě společně s návody na našich stránkách britrex.com zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek. Měřítka se u každého modelu různí.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na adrese britrex@britrex.com, jakákoliv vaše reakce na naši práci nás posune dál. Budeme se těšit.

S pozdravem
Váš tým Britrex http://britrex.com/" target="_blank

Zpět na „Obchody, e-shopy, výrobci“