Spitfire Mk. IXc, Hasegawa 1/72

Gallery finished models
TATRA

Spitfire Mk. IXc, Hasegawa 1/72

Příspěvek od TATRA » 17 lis 2015, 14:10

Jedná se o stroj Spitfire Mk.IXc, No.601 Squadron, léto 1944 Itálie. Nejčastěji ho sedlalo letecké eso F/O Desmond Ibbotson DFC/bar (11 jistých sestřelů). Stroj se primárně účasnil pozemních útoků, na fotografii je vidět i s pověšenou 500lb bombou kterou se ho chtěl doplnit, ale nějak jsem to vzdal :( .
Stavebnice Hasegawa je doplněna pouze Zoomem od Eduardu a použity obtisky ze stavebnice Az-model. Barvy Agama Lihové, laky Mr. Paint.
Přílohy
DSCN2278.JPG
DSCN2274.JPG
DSCN2263.JPG
DSCN2259.JPG
DSCN2254.JPG
DSCN2238.JPG
DSCN2225.JPG
DSCN2222.JPG
DSCN2218.JPG

klimeji
Kontaktovat uživatele:

Re: Spitfire Mk. IXc, Hasegawa 1/72

Příspěvek od klimeji » 06 pro 2015, 11:10

Jakou lihovku jsi použil na tu stříbrnou? Je to pěkné, ale trošku jednotvárné - osobně bych si dovedl představit nějaké ozvláštnění (odlišení panelů, nějaký wash ap.)
Jirka Klimek, architekt :-)

TATRA

Příspěvek od TATRA » 17 pro 2015, 20:23

klimeji píše:Jakou lihovku jsi použil na tu stříbrnou? Je to pěkné, ale trošku jednotvárné - osobně bych si dovedl představit nějaké ozvláštnění (odlišení panelů, nějaký wash ap.)
Ahoj díky, je to fouklé stříbrnou 08Me, výškovka a směrovka hliníkovou 48Me. Jinka panely odlišené jsou akorát na fotkách to vůbec není vydět :roll:

TATRA

Příspěvek od TATRA » 17 pro 2015, 20:24

TATRA píše:
klimeji píše:Jakou lihovku jsi použil na tu stříbrnou? Je to pěkné, ale trošku jednotvárné - osobně bych si dovedl představit nějaké ozvláštnění (odlišení panelů, nějaký wash ap.)
Ahoj díky, je to fouklé stříbrnou 08Me, výškovka a směrovka hliníkovou 48Me. Jinka panely odlišené jsou akorát na fotkách to vůbec není vydět :roll:
jinak ta stříbrna se hrozně hezky stříká :D

Pojistovak
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pojistovak » 20 pro 2015, 10:20

Ahoj, moc hezký.
Tuhle stavebnici pořád scháním a mám peška. Na krámě byla jen v nějakém šíleně předraženém combu.-(
"Reputaci si nevybudujete tím, co se chystáte udělat." -- Henry Ford
Člen Modelářská skupiny na Facebooku
Modelářovo.cz na Facebooku

TATRA

Příspěvek od TATRA » 29 pro 2015, 19:50

Pojistovak píše:Ahoj, moc hezký.
Tuhle stavebnici pořád scháním a mám peška. Na krámě byla jen v nějakém šíleně předraženém combu.-(
Dík :) . Já ho sehnal z druhé ruky tušímže kolem 200,-

klimeji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klimeji » 30 pro 2015, 14:12

TATRA píše:
TATRA píše:jinak ta stříbrna se hrozně hezky stříká :D
Lihová stříbrná 08Me je jedna z nejlépe se chovajících barev, které mi za roky u modelů prošly pistolí...
Jirka Klimek, architekt :-)

Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Galerie“