Vyrážačka, vyrážečky

Tools, utilities, materials
Ppitis

Re: Vyrážačka, vyrážečky

Příspěvek od Ppitis » 14 led 2012, 16:32

Kdyby měl někdo zájem,tak příští týden bude pár kousku na prodej.cena stále stejná 1100 kč (43€).
Přílohy
nove cisla.JPG
trny.JPG

davidek007

Příspěvek od davidek007 » 14 led 2012, 18:49

hmm,,to vypadá skvěle..o:) něco našetřím a asi objednám,,jenom dotaz, ten plexík, co tvoří horní hranu a zároveň vede vyrážedlo,,,"neopotřebuje" se ta díra v čem ta razicí část jede? nebylo lepší to udělat z nečeho méně náchylného na opotřebování? mi tak napadlo..o:) ale jinak fakt dobrá práce chlape, se divím, že to někde neprodáváš..o:)
V plánu letadla: KF-16C 1/72 Aca, F/A-18C 1/72 Aca, UH-1CHuey 1/35 Aca
Na stole: http://forum.modelarovo.cz/viewtopic.php?f=8&t=18, http://forum.modelarovo.cz/viewtopic.php?f=8&t=5

Ppitis

Příspěvek od Ppitis » 14 led 2012, 19:21

Ten vrchní díl je z Lexanu (plný polykarbonát),ta díra se neopotřebí je to jak píšeš spíše jen vedení.
Jinak už jsem jich vyrobil a prodal cca 10-15 a zatím bez reklamace,jediné co jsem řešil že jeden chlápek zlomil trn 0,6 a ten jsem mu dodal nový.

davidek007

Příspěvek od davidek007 » 14 led 2012, 19:28

ok..tak to jo,,,polykarbonát je super,,takže jako bych nic neřekl..o:)
V plánu letadla: KF-16C 1/72 Aca, F/A-18C 1/72 Aca, UH-1CHuey 1/35 Aca
Na stole: http://forum.modelarovo.cz/viewtopic.php?f=8&t=18, http://forum.modelarovo.cz/viewtopic.php?f=8&t=5

Ppitis

Příspěvek od Ppitis » 14 led 2012, 20:27

Nic se neděje,rád odpovím.

martinsticky

Příspěvek od martinsticky » 16 led 2012, 11:06

Měl bych dotaz na tu vyrážečku z toho polykarbonátu ,jestli se to nějak nepoškodí třeba nějakou neopatrností je to přeci jenom plast a né kov ale třeba se mylím já jen že se tak ptám protože jsem četl na jednom fo´ru že se ten polykarbonát odštípne a pak je na vyhození a taky že je to předražený , protože uvažuji že si opatřím ale nějak ve mě to hlodá si ji pořídit
mám tolik temelínů že už nevím kdy je dostavím a jestli je vůbec postavím protože modelářský život je krátký

Ppitis

Příspěvek od Ppitis » 16 led 2012, 15:17

Zdravím,

jak jsem psal výše,zatím žádná stížnost.Moje zkušenost s polykarbonátem je dobrá,opracovávám ho na fréze a právě že o proti plexisklu se neláme, neštípe a je méně náchylný na poškrabáni.To by musel člověk asi záměrně do toho zaryt.
Co se týče předraženosti tak to se může někomu zdát.To už záleží na každém jak to posoudí.
Ovšem na některých e-shopech by jste za těch 12 otvoru (ve 2 vyrážečkach) dal 2358 kč.Na Slovensku 92 €.A třeba v Americe 136 dolaru.
POZOR já to nikomu nenutím,je ta možnost tak jsem se nabídl s pomoci.
Mám ale zkušenost,že o předraženosti mluví lidé co by to chtěli nejlépe zadarmo,ale za svou práci by chtěli mít aspoň 50 000 měsíčně.
Jen tak mimochodem budu prodávat i řezačku na plastové profily a dneska jsem si to jen tak nechal u kolegy v práci spočítat,kolik bych za to měl chtít a vyšlo mu 1700 kč abych na tom trhnul aspoň 100 kč do prasátka.A já mám v plánu to nabízet po 1000 kč.
Asi zase předražují.

Rozhodně tady nechci nikoho verbálně napadat jak to je třeba zvykem na Modelforu,ale schválně zkuste si tipnou
kolik stojí komplet materiál na vyrážečku (dural,lexan,mosaz,vyražeče,koliky)?.
jak dlouho se taková vyrážečka vyrábí ?.

Mně samozřejmě těší každý zákazník,né že bych na tom zbohatnul,ale aspoň vím že se moje práce líbí,že něco umím.
Takže pokud se rozmyslíš,tak ti ji rád vyrobím.

http://www.lexankunovice.cz/co_je_lexan.html" target="_blank

martinsticky

Příspěvek od martinsticky » 17 led 2012, 12:04

To Piptis :Mockrát díky za vyčerpávající odpověď , taky nemám moc rád tyhle lidi kteří si stěžují že je to a něco drahý a přitom na to mají dost pěněz jen se pořádně rozhlédnout po výstachách a sotěžích jak a kdo kolik v peněžence . Každý koníček něco stojí tak i tento , jinak díky za nabídku určitě se ozvu .Martin
mám tolik temelínů že už nevím kdy je dostavím a jestli je vůbec postavím protože modelářský život je krátký

Ppitis

Příspěvek od Ppitis » 17 led 2012, 15:42

Jj,trochu jsem se rozepsal,každopádně to nebyl útok na tvou osobu ( s tím: chtěli nejlépe zadarmo).
Pokud budeš něco potřebovat,klidně se ozvi, nejlépe přes SZ.

Petr

Ppitis

Příspěvek od Ppitis » 02 úno 2012, 15:54

Takže pokud by měl někdo zájem mám poslední kusy a další již vyrábět nebudu.

Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Nářadí, pomůcky, materiály“