Novinky/New/Neu

Discussions about aircraft
Peter Badár

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Peter Badár » 21 bře 2013, 22:27

Ako ja proti tomu nič nemám keď niekto je úplne zblbý do Spitfira. Kľudne nech si kúpi. Ja len že sa vlastne tomu ani není diviť, že všade samá reklama na ten Spitfire, proste model roku.
Tento rok:
Postavené modely: Grumann F6F-3 (1/72, Academy), Messerschmitt Bf 109 G-6/R-6/Trop (1/72, Italeri), Messerschmitt Me 163 (1/72, Academy)
Práve staviam: P-51D (1/72, Revell), Focke-Wulf Fw 190 D-9 (1/72, Airfix), Kawasaki Ki-61-I KAId (1/72, Hasegawa), Grumman TBF-1 (1/72, Academy)

„Najväčším šťastím človeka je, keď môže žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“
Honoré de Balzac

Milujem ťa Rainbow Dash.

diamond

Příspěvek od diamond » 21 bře 2013, 23:25

Já teda do Spitfira zblblej nejsem. Je to zatraceně ošklivý letadlo, takže mě veškerá Spitfirománie (nejen ta Eduardí) nechává naprosto chladným :mrgreen:
Bohužel jako milovník Československého letectva nemohu tento typ minout. A tak si, k už postevené Fejfarově dvaasedmdesátkové pětce a zatím nepostavené Smikově čtvrtkové devítce, koupím jeden Edí spešl Československý royal class i kdyby měl stát tři litry :D
Dvě kompletní stavebnice, lepty, brassiny, plachta dekálů, dodání 13 srpna (výročí návratu čs. letců z Anglie), baleno ve spešl poštovním pytli... co víc si přát. A tak jeden ošklivák dostane čs. znaky (asi Hlaďa) a jeden davidovy hvězdy :)
A tím budu mít do smrti se Spitfirem vystaráno i kdyby mně je Tamiya schazovala z letadla zadara na dvůr :D :mrgreen: :D

El Thud

Příspěvek od El Thud » 22 bře 2013, 10:10

No - všude samá reklama - nejvíc je toho na facebooku - a tam se koukat nemusíte (ale kdo by odolal) a jasně - pro milovníku Spitfirů je to událost, já se těšil tři roky na čtvrtku od Tamiye a Tamiya se na to vykašlala. A obávám se že díky OvTr nemá teď žádná jiná firma šanci (U MĚ) mi "Vnutit" svůj model... Teď prostě jedu v módu - Edu Spit First !

Jak jsem psal - Edící si musí být setsakra jistí, protože za tuhle reklamní kampaň jim to můžou dát modeláři pěkně sežrat jestli to bude mít nějaké "boty". A upřímně - mám pocit že na českých webech se dělá reklama stavebnicím které jsou na tom hůře nežli tahle připravovaná eduardí spitfire lover bomba... Asi jsem primitivní mainstreamový lepič ale mě prostě short runy nic neříká - a přesto je jich plný (český) internet....

Pojistovak
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pojistovak » 22 bře 2013, 10:39

Dejte už pokoj prosí s eduardím spitem, ač milovník tohodle typu už mi to jejich "horem dolem" leze na nervy. AKorát způsobili, že jsem si pořídil čtyři ICMka a edí spit půjde akorát do sbírky v české limitce.

Jinak už brzy budou další novinky airfixu na krámech, nemůžu se dočkat.-))
"Reputaci si nevybudujete tím, co se chystáte udělat." -- Henry Ford
Člen Modelářská skupiny na Facebooku
Modelářovo.cz na Facebooku

El Thud

Příspěvek od El Thud » 22 bře 2013, 10:58

Ty jo šéfe, trochu masochista ne ? Já jsem ICMko měl, je možná přesné ale jinak děs běs. Hnusný dekály, propadliny, otřepy a žvejkačkovej plastik... Blééé. Navíc je to rozporcovaný jak vepřík po zabijačce :) Edíci se holt chlubí, tak ať :))) dyť na FB to nikdo nemusí číst :) a na nymbecu nebo MF taky nee. Na mě to naopak zabírá přesně opačně, ale já jsem holt Spitfirofil.... a nemyslím si že je devítka krpaté letadlo :)))

Ovšem vzhledem k tomu jaký jsem "skilled modeler" tak já samo potřebuju málem "samolepící" model, jinak by to nedopadlo.... Hmmm.
Jo jo Typhoon a Gladiator - to je fáň :)

312_Karl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 312_Karl » 29 bře 2013, 10:16

Patriku ICM neeeee :) 2x a stacilo a nikdy vic.

premejslim, jestli vemu ty overtrees 3 nebo 4 :)

El Thud

Příspěvek od El Thud » 29 bře 2013, 21:29

Já mám Spitfire, já mám Spitfire, já mám Spitfire, já mám Spitfire já mám Spitfire - konečně ho mám !

El Thud

Příspěvek od El Thud » 29 bře 2013, 23:38

Pánové - tak jestli je to pravda - tak je to BOMBA: http://s362974870.onlinehome.us/forums/ ... pic=262855" target="_blank

Eduardi mají dělat Mi-24 "Hind" - ve čtvrtce !!!! Radši tomu nevěřím :))))

El Thud

Příspěvek od El Thud » 02 dub 2013, 19:47

Obrázek
Že to není jen blbej fór, že ne :( Sice mám radši "Evropu" než "Tichomoří" ale Corsaira od Tamiye bych si teda koupil z fleku :)

Pojistovak
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pojistovak » 06 dub 2013, 11:07

Oni už corsaira dělají, nebo ne?
"Reputaci si nevybudujete tím, co se chystáte udělat." -- Henry Ford
Člen Modelářská skupiny na Facebooku
Modelářovo.cz na Facebooku

Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Diskuse o letadlech“