Zásoby modelov

Discussions about aircraft
diamond

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od diamond » 07 čer 2013, 15:48

Zase troška ;-)
20130607_154210.jpg

clive

Příspěvek od clive » 09 zář 2013, 14:55

Tise zavidim... Ja nemam cas na lepeni a tak uz asi snad deset let jsem vice mene jen sberatel.... Jsem uzce spjat s firmou Az tak jejich plastiky mam az na velmi male vyjimky komplet.. Hodne dvakrat. A ostatni vyrobce uz neco ani nevim ze mam a jak to nekde vidim tak kupuju... Takze neco mam vic jak dvkrat.. Mam uchyku, ze jak neco nemam dvakrat tak to nestavim aby mi to pak nechybelo... takze jeden z poslednich prirustku je He-219 1/32 od revellu a uz spekuluju jak domu propasovat druhyho... Stejne je to se spitem 1/24... Dalsi moje uchylka je Vaku... minuly tyden se zacatkem skolniho roku jsem od Petra Muzikanta (za coz mu dluzim jeste jednou velky dik) dotaknul krabici vaku modelu 1/48.. Prevazne bombardery japonsko a anglie. Stirling, Halifax atd... To bylo doma radosti.. MPM vaku mam temer komplet a neco i dvakrat. Do217 snad petkrat v ruznych verzich.. Eduardi ctvrtky hlavne Fw190 mam taky pekne naskladany. Jejich Airacober mam 8... Ani to nemuzu vyfotit i kdyz to mam v jedny maly mistnosti. Mam to trema radama. Stehovani z dnesniho detskehopokoje do podkrovni mistnosti trvalo pul dne a to jsem jen podaval nahoru a nahore rovnali.. To se to ukazalo v plne nahote co tam vsechno je a nemluvila se mnou dva dny doma ani klika od dveri.. snad jen pes.. tomu je vsechno jedno.. Do vitriny se mi nastehoval syn a udelal si tam vystavku anglicaku tak tech mych par modelu co se dam jeste drzi zuby nehty asi za par dni poputuje do krabice a na pudu aby nedosli uhone.. Ale odtamtud je az vyndaji nejspis archeologove.. Diky dvema detem a uchylkou na sledovani televize nemam moc casu na staveni.. tak ze jen kocham prohlizenim modelu prineseneho do loznice a pak zase vyexporotvaneho zpet. Jen jednu posledni radu na zaver.. az si budete nekdo delat pracovnu na pude, tak si vyberte tu pulku pod kterou nejsou detske pokoje jak ja... :x
Jo a jeste tresinka na zaver.. zbiram kde co a muj provni mobil mi bylo lito prodat a pak i druhej atd.. porad jsem lidem tvrdil ze jich je cca 50-60... kupoval jsem na aukru veci co mi chybely a libily se mi. No a cca pred mesicem jsem si rekl ze se podivam co tam vlastne vsechno mam. Zena a deti byly pryc a ja se dopocital celkem cca 120-ti mobilu... To uz bylo moc... Tak uz je tretina z domu.. Takze bacha na to zbirani... :-)

diamond

Příspěvek od diamond » 16 říj 2013, 17:48

Začíná se mi to pomalu vymykat z rukou :D
88 až 94 kusanec...
20131016_183402-1.jpg

hrainbow

Příspěvek od hrainbow » 26 říj 2013, 19:55

Dnes jsem uklízel ve skříni tak jsem svůj kitník vyfotil. Musím říct, že se od posledního focení nějak moc rozrostl :twisted:
Přílohy
kitník.jpg
Na stole: Boeing 737-800 (1/144), Junkers Ju-52 (1/144)
Boj s temelíny: Airbus A320 (1/144), Jak-3 (1/48),Sukhoi Superjet 100 (1/144)
Honza "Rainbow"

Pojistovak
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pojistovak » 24 lis 2013, 15:00

Já už svůj ani nefotím, 2/3 jsem prodal a stejně toho mám nějak moc.
"Reputaci si nevybudujete tím, co se chystáte udělat." -- Henry Ford
Člen Modelářská skupiny na Facebooku
Modelářovo.cz na Facebooku

klimeji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klimeji » 25 lis 2013, 06:59

Já se chystám udělat si seznam :-) Teď mi přibyl Bunny Fighter - member edition a to je paráda! Jak mi čtvrtky moc nesedí (ta stodevítka furt čeká...), tak tohle vypadá dost dobře a těším se na tu srandu s travní kamufláží.
Jirka Klimek, architekt :-)

312_Karl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 312_Karl » 17 bře 2014, 12:29

docela dobrej "manazer" kitniku je na http://www.scalemates.com" target="_blank

Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Diskuse o letadlech“